Kanatlı Hayvanlar Yem Katkı Maddeleri

NUTRICOOL PLUS

Kanatlı hayvanların elektrolit ihtiyaçlarını desteklemek ve stress faktörlerini azaltmak amacıyla dizayn edilmiş elektrolit formulasyonu ve ateş düşürücü etkinlikte maddeler içeren suda çözünebilen toz yem premiksidir.
Anasayfa Hayvan Besleme Ü...Kanatlı Hayvanla...NUTRICOOL PLUS

NUTRICOOL PLUS ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kanatlı hayvanların elektrolit ihtiyaçlarını desteklemek ve stress faktörlerini azaltmak amacıyla dizayn edilmiş dengeli bir elektrolit formulasyonu ve ateş düşürücü etkinlikte maddeler içeren suda çözünebilen toz yem premiksidir.

KULLANIM SAHASI VE ENDİKASYONLAR

Kanatlı hayvanların enfeksiyöz hastalıklarında görülen en önemli bulgular ateş, halsizlik, elektrolit denge bozulması ve sonucunda yem ve su tüketiminde düşüştür. Bunun sonucunda da ölüm oranı değişken olmakla beraber görülen en önemli sonuç et ve yumurta veriminin düşmesidir. NUTRICOOL PLUS içerdiği Salsilik asit ile ateşin düşmesini sağlarken, içerİğindeki Kafein hayvanların direncini arttırıp yem ve su tüketmelerini teşvik eder. İçeriğinde bulunan elektroliler ise oluşan kaybı destekleyerek metabolik sebepli ölüm oranlarının düşmesini ve hayvanların hastalık belirtilerini hızla atlatılmasını sağlar. Suda %100 çözünebilen NUTRICOOL PLUS hastalık tedavi protokollerinde güvenle kullanılacak bir destekleme ürünüdür.

AMBALAJ ŞEKLİ VE KULLANIM DOZU

Depolama: Direkt güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Net Ağırlık: 2 Kg Plastik Kavanoz parti no, üretim tarihi ve seri no ambalaj üzerindedir.

Kullanım Oranı: 0,5-1 kg.