Kanatlı Hayvanlar Yem Katkı Maddeleri

NUTRIZYME XF

İçeriğindeki yüksek xylanase enzim aktivitesi ile nişasta olmayan polisakkaritler yapıları çözerek enerjiden maksimum düzeyde faydalanabilmeyi sağlar.
Anasayfa Hayvan Besleme Ü...Kanatlı Hayvanla...NUTRIZYME XF

NUTRIZYME XF ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kanatlı hayvanların farklı dönemlerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiş içeriğinde yüksek aktiviteye sahip fitaz ve xylanase enzimidir.

KULLANIM SAHASI / ENDİKASYONLAR

Kanatlıların beslenmesinde kullanılan yemlerin yapısında nişasta olmayan polisakkaritler oldukça fazla miktarlarda bulunmaktadır. Kanatlılar bu polisakkaritleri parçalayan enzimlerden mahrumdurlar. Dolayısı ile bu polisakkaritler besinlerin sindirim enzimleri ile karışmasını ve hidroliz ürünlerin bağırsak mukozasına taşınmasını engelleyerek yemlerden yararlanılabilirliği düşürürler. Buna ek olarak fosforun bitkilerde depolanma şekli olan fitatlar bazı protein ve minerallerle bileşik yapabilme özelliğine sahiptir. Bu bileşiklerde kalsiyum, forsfor, mineraller, protein ve enerji sindirebilirliğini azaltmaktadır. NUTRIZYME XF içeriğindeki yüksek xylanase enzim aktivitesi ile nişasta olmayan polisakkaritler yapıları çözerek enerjiden maksimum düzeyde faydalanabilmeyi sağlar iken yüksek fitaz enzim aktivitesi ile bu kompleks yapıları çözerek kalsiyum, fosfor, mikro mineraller, protein ve nişasta kaynaklı enerjiden maksimum düzeyde faydalanabilmeyi sağlar.

AMBALAJ ŞEKLİ VE KULLANIM DOZU

Depolama: Direkt güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Net Ağırlık: 25 Kg Kraft Torba parti no, üretim tarihi ve seri no ambalaj üzerindedir.

Kullanım Oranı: 0,5 kg