NUTRI AQUACID

Kanatlı hayvanların su sistemlerini asitleştirmek ve patojen bakterilerin gelişimini engelleyerek hayvanların sağlıklı şekilde yetiştirilmesine yardımcı olan organik asit içerikli sıvı yem premiksidir.

NUTRI AQUACID ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kanatlı hayvanların su sistemlerini asitleştirmek ve patojen bakterilerin gelişimini engellemek amacıyla dizayn edilmiş su Ph’sını düşüren organik asit içerikli sıvı yem premiksidir.

KULLANIM SAHASI / ENDİKASYONLAR

Su diğer tüm canlılar için olduğu gibi kanatlı hayvanlar için de hayati bir besin kaynağıdır. Kanatlı hayvanların bu hayatı besin kaynağına en temiz şeklide ulaşması hem üretilen et ve yumurta kalitesini dolayısıyla insan sağlığını hem de ekonomik parametreleri etkilemektedir. Kanatlı hayvanların içme sularının asitlendirilmesi hem suyun mikrobiyolojik kalitesini iyileştirilmesi sonucunda ürün kalitesini arttırmakta hem de dengeli bir mikrofloranın devam etmesini sağlamaktadır. NUTRI AQUACID içerisindeki organik asitlerin sinerjistik karışımı ile hem su pH’sını düşürerek kontaminasyonu riskini azaltır, nipellerin tıkanmasını önler hem de asidik bir sindirim pH’sı sağlayarak sindirimi arttırır. Gram negatif bakteriler üzerinde öldürücü etkisi ile yararlı bakterilerin sindirim sisteminde daha fazla oranda yaşamasını sağlar. Böylelikle optimum performans, yemden yararlanma oranı ve ağırlık artışıyla hayvanların sağlıklı şekilde yetiştirilmesine yardımcı olur.

AMBALAJ ŞEKLİ

Depolama: Direkt güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Net Ağırlık: 5-20 Litre Plastik Bidon

Ambalaj Şekli: 1 Litre Plastik Şişe, 5-20 Litre Plastik Bidon

KULLANIM ORANI

Kullanım Oranı: 500 ml / 1000 litre içme suyu