Kanatlı Yem Katkı Maddeleri

SUYA EKLENEN ÜRÜNLER

Kanatlı hayvanların performanslarının korunmasında ve geliştirilmesindeki en önemli unsurlardan biri bağırsak sağlığıdır.

Kanatlı hayvanların elektrolit ihtiyaçlarını desteklemek ve stress faktörlerini azaltmak amacıyla dizayn edilmiş suda çözünebilen ateş düşürücü etkinlikte maddeler içeren toz yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların vitamin ve amino asit ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların solunum sistemi problemlerinde nefes almayı kolaylaştıran yüksek konsantrasyonda esansiyel yağlar içeren sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların D vitamini ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların özellikle tavuklar için vitamin, makro ve mikro mineral ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş kalsiyum, fosfor ve mikro mineraller içeren sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların vitamin ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş yüksek düzeyde vitamin içeren sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların E vitamini ve Selenyum ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların enerji ve aminoasit ihtiyaçlarını desteklemek ve stres faktörlerini azaltmak amacıyla dizayn edilmiş enerji metabolizmasında etkili maddeler içeren sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların performanslarının korunmasında ve geliştirilmesindeki en önemli unsurlardan biri bağırsak sağlığıdır.

Kanatlı hayvanların su sistemlerini asitleştirmek ve patojen bakterilerin gelişimini engelleyerek hayvanların sağlıklı şekilde yetiştirilmesine yardımcı olan organik asit içerikli sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların sindirim sistemlerinde patojen bakterilerin gelişimini azaltmak ve bağırsak epitel hücrelerinin büyümesini desteklemek amacıyla dizayn edilmiş butirik asit içerikli sıvı yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların ACK vitamini ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş suda çözünebilen toz yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların BCK vitamini ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş suda çözünebilen toz yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların B grubu vitamin ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş suda çözünebilen toz yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların vitamin ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş suda çözünebilen toz yem premiksidir.

YEME EKLENEN ÜRÜNLER

Kanatlı hayvanların elektrolit ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla dizayn edilmiş dengeli bir elektrolit formulasyonu içeren suda çözünebilen toz yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların civciv, büyütme ve yumurtlama dönemlerinde karşılaştıkları olumsuz etkilerini en aza indirebilen HSCAS kaynakları ve glukomannan oranı yüksek maya hücre duvarı içeren geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır.

Kanatlı hayvanların civciv, büyütme ve yumurtlama dönemlerinde karşılaştıkları olumsuz etkilerini en aza indirebilen HSCAS kaynakları ve glukomannan oranı yüksek maya hücre duvarı içeren geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır.

Kanatlı hayvanların civciv, büyütme ve yumurtlama dönemlerinde karşılaştıkları olumsuz etkilerini en aza indirebilen HSCAS kaynakları içeren toksin bağlayıcıdır.

Yumurtacı civcivlerin farklı dönemlerinde kullanılmak üzere içeriğinde vitamin, mineral, toksin bağlayıcı, enzim ve bağırsak sağlığı düzenleyicileri bulunan kullanıma hazır yem premiksidir

Yumurtacı tavukların farklı dönemlerinde kullanılmak üzere içeriğinde vitamin, mineral, toksin bağlayıcı, enzim ve bağırsak sağlığı düzenleyicileri bulunan kullanıma hazır yem premiksidir

Et tavuklarının başlangıç dönemlerinde kullanılmak üzere içeriğinde vitamin, mineral, toksin bağlayıcı, enzim ve bağırsak sağlığı düzenleyicileri bulunan kullanıma hazır yem premiksidir

Et tavuklarının büyütme dönemlerinde kullanılmak üzere içeriğinde vitamin, mineral, toksin bağlayıcı, enzim ve bağırsak sağlığı düzenleyicileri bulunan kullanıma hazır yem premiksidir.

İçeriğindeki yüksek fitaz enzim aktivitesi ile kompleks yapıları çözerek kalsiyum, fosfor, mikro mineraller, protein ve nişasta kaynaklı enerjiden maksimum düzeyde faydalanabilmeyi sağlar.

İçeriğindeki yüksek xylanase enzim aktivitesi ile nişasta olmayan polisakkaritler yapıları çözerek enerjiden maksimum düzeyde faydalanabilmeyi sağlar.

Kanatlı hayvanların protein ihtiyacını karşılamak için mevcut protein kaynaklarını max düzeyde faydalanmalarını sağlayan ve sindirim sistemi problemlerini en aza indirerek yemden yararlanma oranını artıran geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır.

Yumurtacı tavukların yumurta kabuk kalitesini arttırmak amacıyla dizayn edilmiş, şelatlı mineraller ve sindirim düzenleyiciler içeren yem premiksidir.

Kanatlı hayvanlarda salmonella enfeksiyonuna karşı korunmada özel olarak dizayn edilmiş organik asit kombinasyonu içeren yem premiksidir.

Kanatlı hayvanların performanslarının korunmasında ve geliştirilmesindeki en önemli unsurlardan biri bağırsak sağlığıdır.

Kanatlı hayvanlar özellikle tavuk için vitamin, mineral, toksin bağlayıcı, enzimler ve toksin bağlayıcı bulunan civciv, büyütme, gelişme, ve yumurtlama dönemlerinde kullanıma hazır yem premiks yem katkı maddeleri, tavuk yemi için vitamin-mineral üretimi yapıyoruz.