Ruminant Yem Katkı Maddeleri

Buzağının sütten kesim zamanına kadar ki dönemde içeriğindeki vitamin, organik ve inorganik mineraller ile sağlıklı bir büyümeyi sağlayan süt-mama ile uygulanabilen özel bir formüldür.

RUMENBUFF içeriğinde Vitamin B12, mangan, demir, çinko, bakır, kobalt, SaccharomycesCerevisae, DL-Methionine, kalsiyum propiyonat, kalkerli deniz algi, sodyum bikarbonat ve magnezyum oksit barındırır.

Ruminantlarda üreme dönemlerinde ihtiyaç duydukları protein, mineral ve vitamin desteği sağlar.

Buzağı ishallerinde elektrolit ve probiyotik desteği sağlar, su açığını kapamaya yardımcı olur.

İçeriğinde bulunan enerji kaynakları, kalsiyum kaynağı ve vitaminler – mineralle doğum sonrası dönemde yaşanabilecek olumsuz durumların önlenmesi amacıyla kullanılabilecek bir destek ürünüdür.

Çiftlik hayvanlarında gelişme ve verimleri için gerekli makro ve mikro minerallerini dengeli bir şekilde içeren bir çözeltidir.

Buzağılara doğumla beraber bağışıklık sistemini güçlendirmek amaçlı verilen içeriğinde vitaminler, amino asitler, kolostrum, dekstroz, glutamin bulunan suda eriyebilen toz premikstir.

Ruminantların günlük ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındıran ve içeriğindeki canlı ve inaktif maya, toksin bağlayıcılar ile rumen’i destekleyen ve koruyan işletmelere özel hazırlanan bir premikstir.

Süt ve besi sığırlarında rumen sağlığının düzeltilmesi ve düzenli çalışması için hazırlanan içeriğinde canlı ve inaktif maya ihtiva eden toz premikstir.

Özellikle yüksek süt verimine sahip süt sığırlarında doğum sonrası oluşan negatif enerji dengesinin yaratacağı olumsuzlukları gidermek amacıyla kullanılan içeriğinde enerji veren maddeler ve vitamin içeren sıvı premikstir.

Özellikle yüksek süt verimine sahip süt sığırlarında karaciğeri desteklemek amacıyla kullanılan içeriğindeki kaplanmış kolin ve methionine bulunan toz premikstir.

Düvelerin ve Süt sığırlarının kuru dönemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış içeriğinde vitaminler mineraller ve tamponlayıcı maddeler bulunan toz premikstir.

Süt sığırlarının kuru dönemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış içeriğinde vitaminler mineraller ve tamponlayıcı maddeler içeren toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarında kullanmak üzere içeriğindeki biotin, organik ve inorganik mineraller ile tırnak yapısını güçlendirici bir etkiye sahip toz premikstir.

Özellikle Besi sığırlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş içeriğinde vitaminler, mineraller, rumen tamponlayıcı maddeler ve toksin bağlayıcılar içeren toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarında kullanmak üzere içeriğindeki rumen destekleyici ve düzenleyici maddeler ile ekonomik bir tamponlayıcı etkiye sahip toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarında kullanmak üzere içeriğindeki rumen destekleyici ve düzenleyici maddeler ile zengin tamponlayıcı etkiye sahip toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarında yem kaynaklı toksinlerin olumsuz etkilerini en aza indirmek için kullanılan içeriğinde HSCAS bulunan ekonomik toksin bağlayıcıdır.

Süt ve Besi sığırlarında yem kaynaklı toksinlerin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yüksek bağlama kapasitesine sahip HSCAS kaynakları ve inaktif maya içeren toksin bağlayıcıdır.

Süt ve besi sığırlarında yem kaynaklı mikotoksinlerin olumsuz etkilerini en aza indirmek için HSCAS, inaktif maya ve enzimatik yolla indirgeyici aktivitesi bulunan kombine etkili toksin bağlayıcıdır.

Süt ve Besi sığırlarının günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılamak için hazırlanmış içeriğinde organik formda Selenyum ve Çinko içeren ekonomik toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarının günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılayarak metabolizmanın düzenli çalışması için hazırlanmış ekonomik toz premikstir.

Süt ve Besi sığırlarının mineral madde ihtiyacını karşılamak için kullanılan toz premikstir.

Süt sığırlarının günlük ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındıran ve içeriğindeki canlı ve inaktif maya, toksin bağlayıcılar ile rumeni destekleyen ve koruyan bir premikstir.

Energy Tonic patentli kaplama teknolojisine sahip %45 glikoz içeren ve rumeni %90 oranında geçerek %90 dan fazlasının bağırsaklarda emilimi ile hayvanlara enerji veren bir üründür.