NUTRITOX POULTRY PLUS

Kanatlı hayvanların civciv, büyütme ve yumurtlama dönemlerinde karşılaştıkları olumsuz etkilerini en aza indirebilen HSCAS kaynakları ve glukomannan oranı yüksek maya hücre duvarı içeren geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır.

NUTRITOX POULTRY PLUS ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İçeriğinde yüksek bağlama kapasitesine sahip HSCAS kaynakları, glukomannan oranı yüksek maya hücre duvarı ve toksinlerin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmada yardımcı karaciğer koruyucular içeren geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır.
KULLANIM SAHASI / ENDİKASYONLAR

Kanatlı hayvanların civciv, büyütme ve yumurtlama dönemlerinde karşılaştıkları mikotoksinlerin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yüksek bağlama kapasitesine sahip HSCAS kaynakları ve glukomannan oranı yüksek maya hücre duvarı içeren içerikleri ile miktoksinleri sindirim siteminde bağlayarak dışarı atılmasını sağlar. Aflatoksin, Okratoksin, Fumonisin ve T2 toksinlerin tekil veya çoklu klinik ve subklinik problemlerinde maksimum koruma sağlayarak performans düşüşlerinin önüne geçer. İçeriğinde bulunan karaciğer koruyucuları ile miktoksinlerin karaciğer üzerindeki baskısını azaltarak hayvanların miktoksinlerden en az düzeyde etkilenmesini sağlar.

AMBALAJ ŞEKLİ

Depolama: Direkt güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Net Ağırlık: 25 Kg Kraft Torba parti no, üretim tarihi ve seri no ambalaj üzerindedir.

Ambalaj Şekli; 25 Kg OPP torba

KULLANIM ORANI

Kullanım Oranı: 0,5 – 2 kg ton/yem